Informační proužek v šabloně.

O nás

LT stone s. r. o. je tradiční český výrobce stavebních a zahradních prvků z umělého kamene. Na trhu jsme od roku 2000. Od počátku klademe důraz na vysokou kvalitu našich výrobků a jejich stálou inovaci.

Nosným produktem jsou repliky kamenných koryt a květináčů. Vybírat můžete z mnoha variant designových, rozměrových i barevných. Nabízíme i řadu dalších dekorativních a funkčních prvků pro dům, zahradu i veřejný prostor. K veškerému sortimentu poskytujeme poradenství a doplňkové služby související s jeho užíváním.

Naše výrobky jsou výjimečné použitím speciálních materiálů a unikátní technologie, které jim propůjčuje skvělé mechanické vlastnosti a věrnou podobu přírodního pískovce.

Ochotně vyhovíme i s výrobou zakázek na míru.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Pokud ne, ochotně vám vyrobíme produkty na míru vašim speciálním potřebám. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, určitě se domluvíme.

Podpora ze SZIF

V roce 2011 jsme požádali o podporu projektu "Restrukturalizace výroby replik kamenných koryt, květináčů a prvků zahradní architektury" Místní akční skupinu Kelečsko-Lešensko-Starojícko. Dne 7. 12. 2011 byla podepsána dohoda mezi SZIF a firmou LT stone s. r. o. 

  • Předpokládané celkové výdaje 300 360 Kč
  • Způsobilé výdaje 250 300 Kč
  • Celková výše přiznané dotace 125 150 Kč
  • Příspěvek Společenství EU (80 %) 100 120 Kč
  • Příspěvek z národních zdrojů (20 %) 25 030 Kč

 

              

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.