Informační proužek v šabloně.

O nás

LT stone s. r. o. je tradiční český výrobce stavebních a zahradních prvků z umělého kamene. Na trhu jsme od roku 2000. Od počátku klademe důraz na vysokou kvalitu našich výrobků a jejich stálou inovaci.

Nosným produktem jsou repliky kamenných koryt a květináčů. Vybírat můžete z mnoha variant designových, rozměrových i barevných. Nabízíme i řadu dalších dekorativních a funkčních prvků pro dům, zahradu i veřejný prostor. K veškerému sortimentu poskytujeme poradenství a doplňkové služby související s jeho užíváním.

Naše výrobky jsou výjimečné použitím speciálních materiálů a unikátní technologie, které jim propůjčuje skvělé mechanické vlastnosti a věrnou podobu přírodního pískovce.

Ochotně vyhovíme i s výrobou zakázek na míru.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Pokud ne, ochotně vám vyrobíme produkty na míru vašim speciálním potřebám. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, určitě se domluvíme.

Podpora ze SZIF

V roce 2011 jsme požádali o podporu projektu "Restrukturalizace výroby replik kamenných koryt, květináčů a prvků zahradní architektury" Místní akční skupinu Kelečsko-Lešensko-Starojícko. Dne 7. 12. 2011 byla podepsána dohoda mezi SZIF a firmou LT stone s. r. o. 

  • Předpokládané celkové výdaje 300 360 Kč
  • Způsobilé výdaje 250 300 Kč
  • Celková výše přiznané dotace 125 150 Kč
  • Příspěvek Společenství EU (80 %) 100 120 Kč
  • Příspěvek z národních zdrojů (20 %) 25 030 Kč

 

              

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení